Letní tábor 2015
Nabídka pro rok 2015
Opárenské legendy otevírají dva běhy!

 

    
Váš letní dětský tábor !
Opárenské legendy se připravují na rok 2015
Museli jsme mírně zvýšit cenu :-(. Cena poukazu je pro rok 2015 4.300 Kč a pro každého sourozence, který žije ve společné domácnosti 4.000 Kč.
Důvodem zvýšení ceny je bohužel úbytek sponzorů nebo výše jejich darů. Ti nám pomáhali v minulých letech držet cenu konstantní. Nicméně těm co zůstávají, i těm co odešli patří velký dík. A ti, co by chtěli přijít jsou vítáni. Jakákoliv, i materiální pomoc je vítána!
Michal Arnold
POZOR!!! Hledáme dobrovolníka - profesionála, který by za odměnu cca 3000 kč pomohl zastřešit účetní závěrku spolku za rok 2014, včetně veškerých povinností z toho plynoucích. Není toho mnoho - pouze jeden běh a podklady jsou v dobrém stavu. Zájemci pro letošní nebo i trvalou spolupráci prosím volejte na 731 431 006

Vzpomínka na rok 2014:
Podívejte se na video, které v rámci soutěže natočili sami děti z nejstaršího, 14. oddílu.

Podívejte se na video, které v rámci soutěže natočili sami děti ze 13. oddílu.Neváhejte s rezervací místa na táboře u Opárenských legend v roce 2015. V tomto roce poprvé otevíráme 2 turnusy!!!!
Rezervaci proveďte zde: Automatická rezervace, provedená rezervace bude zobrazena zde: Přehled stavu rezervací

Vážení rodiče, Vaše rezervace registrujeme v přehledu stavu rezervací. E-mail s pokyny začneme rozesílat později - do 31.1.2015.


Takhle tábor pamatují naše babičky a dědečkové

Podívejte se jak to vypadalo, když se tábor stavěl v Akci "Z"adarmo. Tábor stavěli ve volném čase, bez nároku na honorář, členové ZO Agroslužby Trnovany a ZO Agrofrukt Kamýk. Tak to by dnes už nešlo !!!