Aktuální nabídka
 

    
Váš letní dětský tábor !
Opárenské legendy jsou připraveny na rok 2015. Rádi bychom Vás rovněž ujistili, že bezpečnosti dětí a prostředí tábora věnujeme vždy maximální pozornost. Nedávná událost v Kempu Jordán, byla dle našeho názoru, pouze chybou jedince, naštěstí bez následků. Než podlehnete mediální bublině, zkuste se prosím seznámit podrobněji se stanoviskem Opárenských legend k celé události na Facebooku:
Facebook Opárenských legend
Do Vašich schránek jsme odeslali podrobné pokyny pro nástup na tábor! Pokud k Vám dodnes nedorazili, neváhejte nás prosím kontaktovat!!!
I touto cestou Vás upozorňujeme na zákonnou povinnost předložit potvrzení od lékaře, že Vaše dítě může absolvovat letní tábor. Formulář najdete v pokynech, nebo Vám lékař vystaví svůj. Pokud takové potvrzení již máte z jiné akce (škola v přírodě a podobně) a není starší než jeden rok, nemusíte znovu k lékaři, vezměte ho.

Poslední volná místa !!! Zarezervujte si místo na táboře - ZDE - Automatická rezervace
Zkontrolujte stav Vaší rezervace a provedené platby - ZDE - Přehled stavu rezervací

Na provedenou rezervaci odpovíme prostřednictvím e-mailu do 48 hodin. V opačném případě nás kontaktujte na telefonních číslech uvedených na těchto stránkách.
25.7.2015 - I. běh, 8.8.2015-II.běh, vždy mezi 13:00-15:00 Vás a Vaše děti čekáme v Opárenském táboře. Vše je nachystáno, tábor i celotáborová hra mohou začít. Za celý tým Opárenských legend se těší Michal Arnold a Jan Fafejta, hlavní vedoucí.
Podrobné pokyny k nástupu, stejně jako formuláře, najdete i na těchto stránkách v odkazu "Aktuální nabídka"!!!!!!!


Takhle tábor pamatují naše babičky a dědečkové

Podívejte se jak to vypadalo, když se tábor stavěl v Akci "Z"adarmo. Tábor stavěli ve volném čase, bez nároku na honorář, členové ZO Agroslužby Trnovany a ZO Agrofrukt Kamýk. Tak to by dnes už nešlo !!!