Aktuální nabídka
I. běh 16.7-30.7.2016
II.běh 30.7-13.8.2016
 

    
Váš letní dětský tábor !
Opárenské legendy startují sezónu 2016!!!
Sledujte naše webové stránky a náš facebookový profil!!!
Facebook Opárenských legend
Rezervace míst je od dnešního dne možná pouze na II. běh, a pokud chcete být letos v létě s námi, nenechávejte přihlášení na poslední chvíli!
Pozor!!! I. běh je zcela naplněn. Vy co jste ještě neodeslali závaznou přihlášku, učiňte tak co nejdříve, neblokujte místo jiným zájemcům, pokud již nyní víte, že nepojedete!!!
Rezervujte si místo na táboře již nyní.

II.běh 30.7. - 13.8.2016
Cena: 4300 Kč, cena pro sourozence žijícího ve společné domácnosti: 4000 Kč.

Zarezervujte si místo na táboře - ZDE - Automatická rezervace
Zkontrolujte stav Vaší rezervace - ZDE - Přehled stavu rezervací

Na provedenou rezervaci odpovíme automatickým mailem. Do 48 hodin od zaslání internetové rezevace, Vám pošleme další pokyny k přihlášení!!!
Již nyní a touto cestou Vás upozorňujeme na zákonnou povinnost předložit při nástupu na tábor potvrzení od lékaře, že Vaše dítě může absolvovat letní tábor. Formulář najdete v Pokynech pro rodiče, nebo Vám lékař vystaví svůj. Pokud takové potvrzení již máte z jiné akce (škola v přírodě a podobně) a nebude starší než jeden rok k datu nástupu na tábor, nemusíte znovu k lékaři, vezměte ho.
Veškeré formuláře, které po Vás budeme chtít vyplněné při nástupu, jsou součástí Pokynů pro rodiče, které jsou aktuálně k dispozici na těchto stránkách (v odkazu Aktuální nabídka). Můžete si tak potvrzení a formuláře začít vyřizovat s předstihem. V papírové podobě Vám zašleme Pokyny pro rodiče k nástupu na tábor do koce června 2016.
Pokyny I. běh
Pokyny II. běh


Takhle tábor pamatují naše babičky a dědečkové

Podívejte se jak to vypadalo, když se tábor stavěl v Akci "Z"adarmo. Tábor stavěli ve volném čase, bez nároku na honorář, členové ZO Agroslužby Trnovany a ZO Agrofrukt Kamýk. Tak to by dnes už nešlo !!!